• PL
  • EN

Realizacja

Strategix

Strategix CFT jest globalną firmą, która oferuje kompleksowe i sprawdzone rozwiązania takie jak usługi konsultingowe IT z zakresu Zarządzania Kategorią i Łańcuchem Dostaw. Strategix CFT opiera się na dogłębnych technicznych i biznesowych ekspertyzach procesów jak i wymaganej infrastruktury IT. Firma asystowała światowym sprzedawcom i dostawcom w procesie wdrożenia komplementarnych środowisk branży CM (Zarządzanie Kategorią) i SCM (Zarządzanie Łańcuchem Dostaw).

odwiedź stronę

Aplikacja mobilna

Dla naszego klienta firmy Strategix stworzyliśmy aplikację Smobile w chmurze dedykowaną dla dużych sieci sprzedaży detalicznej. Aplikacja umożliwia sprawną optymalizację i wdrożenie planogramów rozwiązując problemy:
  • niewłaściwych i niekompletnych danych
  • niewystarczającego wglądu w stany magazynowe
  • niezgodności stanu faktycznego z planogramami

Aplikacja może symulować prace remontowe w poszczególnych sekcjach sklepu oraz wizualizować wielkoskalowo floorplany sklepów i mikroskalowo planogramy poszczególnych półek sklepowych w 3D. Ujednolicony interfejs programistyczny aplikacji pozwala integrować ją z innymi systemami np. Sales Force Autoamation, lub dodawać do niej funkcjonalność innych systemów, np. rozpoznawanie planogramów sklepowych na podstawie zdjęcia z Google Glass, optymalizując realizację procesów biznesowych. Aplikacja pozwala na przechwytywanie danych sklepowych w zakresie kodów kreskowych poszczególnych produktów, widoków półki/asortymentu, lokalizacji kategorii etc.

Zobacz wszystkie realizacje dla Strategix

CFT Polska

ul. Ryżowa 49

02-495 Warszawa

Telefon: +48 22 379 7500

ZADAJ PYTANIE EKSPERTOWI

Zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U.2016.922 z dn. 28.06.2016r.) oraz zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż: administratorem danych osobowych umieszczonych w formularzu kontaktowym jest właściciel strony CFT Polska sp. z o.o. ul. Ryżowa 49, 02-495 Warszawa

Dziękujemy za wiadomość
Realizacja: innovationsite.pl